حکیم فردوسی توسی

بشار اسد:تسلیم تروریست ها نخواهم شد

بشار اسد:تسلیم تروریست ها نخواهم شد    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۰:۱۶ AM


رئیس جمهور سوریه بر ادامه مبارزه با تروریست ها و تکفیری ها و باقی ماندن در قدرت تاکید کرد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روزنامه الدیار، دیدار کنندگان به نقل از بشار اسد رئیس جمهور سوریه درباره ادعاهای مطرح شده در خصوص کنار نهادن وی از قدرت گفت: حتی اگر تنها شوم از قدرت کناره نمی گیرم و تا آخرین لحظه با سلاح به مبارزه و دفاع از سوریه و نظام این کشور ادامه خواهم داد و آخرین گلوله سلاح خود را شلیک خواهم کرد. من اگر مجبور شوم به تنهایی از کاخ ریاست جمهوری به مبارزه خود تا پایان ادامه خواهم داد و تسلیم نخواهم شد.

وی افزود: من در برابر تروریست ها و تکفیری ها تسلیم نمی شوم و اجازه نمی دهم این تروریست ها بر سوریه حکومت می کنند و وزیر خارجه بی ارزش عربستان سعودی که همیشه دم از کناره گیری رئیس جمهور سوریه از قدرت می زند به تاریخ سوریه آشنا نیست.

بشار اسد بیان داشت: من هرگز از قدرت کناره گیری نمی کنم و اجازه نمی دهم دیگران مرا از ریاست جمهوری سوریه برکنار کنند و تنها این ملت سوریه هستند (که در این زمینه تصمیم می گیرند).

رئیس جمهور سوریه بیان داشت:پس از نابودی تروریست ها انتخابات پارلمانی در کشور برگزار خواهد شد و از مردم خواهیم خواست که آیا انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود یا خیر.

وی تاکید کرد: من از همه کشورهای حامی سوریه و در صدر آنان روسیه، ایران و حزب الله تشکر می کنم.
____________________________
دولت در ارائه تسهیلات برای تهیه مسکن نیاز سنجی کند    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۰:۰۶ AM


رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران گفت : دولت در ارائه تسهیلات و تامین منابع برای تهیه مسکن باید نیاز سنجی کند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ حسام عقبائی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر افزود : مجلس شورای اسلامی نیز باید به عنوان ناظر به بانکهای عامل نظارت کند و بانکداری ما نیز به سمت و سویی برود که تسهیلات در اختیار تولید کنندگان مسکن قرار گیرد تا خریداران آن .

وی افزود : در دنیا نیز تسهیلات بانکی در اختیار تولید کنندگان قرار می گیرد نه در اختیار خریداران تا با تنظیم عرضه و تقاضا بازار از رکود خارج شود .

رئیس اتحادیه مشاوران مسکن تهران گفت : در شش ماهه نخست سال جاری 47 درصد و در شش ماهه دوم 54 درصد شاهد کاهش صدور پروانه ساخت مسکن بوده ایم و این امر حکایت از آن دارد که بین عرضه و تقاضا رابطه مناسبی وجود ندارد و ما شاهد بازاری متزلزل تر خواهیم بود .

عقبائی گفت : در وضعیت فعلی علاوه بر تقویت تولیدکنندگان مجلس باید طرح های تشویقی برای مسکن اجتماعی نیز در نظر بگیرد تا گروههایی از جامعه که دارای حداقل اندوخته هستند نیز صاحب سرپناهی شوند .

وی افزود : در وضعیت فعلی نمی توان هم تورم را کنترل کرد و هم رونق ایجاد نمود البته دولت در کنترل تورم موفق بوده اما به چه بهایی ؟

وی گفت : برای خروج از رکود در بخش مسکن باید همه دستگاهها حتی شهرداریها  کمک کنند و به فکر منافع خود نباشند .

وی آخرین راهکاربرای خروج از رکود در بخش اقتصاد مسکن را وضع جرایم مالیاتی و برخورد با دارندگان واحد های مسکونی خالی دانست و افزود: برای خروج از رکود باید رقابت بالا برود تا تولید کننده انگیزه ای برای خالی نگه داشتن واحد مسکونی نداشته باشد .

عقبائی افزود : در کنار ارائه تسهیلات باید راهکارهای دیگری نیز اندیشیده شود و ارائه تسیهلات به تنهایی گرچه راهگشاست اما درمان قطعی رکود نیست .

باتداوم روال غلط افزایش قیمت زمین، رکود مسکن هم ادامه می یابد

یک کارشناس حوزه مسکن گفت : تا زمانی که روند غلط افزایش قیمت زمین و واحد ساخته شده اصلاح نشود همچنان حالت رکود وجود خواهد داشت .

 افشین پروین پور افزود : علت ناکافی بودن تسهیلات 80 میلیون تومانی مسکن افزایش غیر متعارف قیمت مسکن است .

وی گفت : مسئولان وسیاست گذاران به جای اینکه قیمت مسکن را تعدیل کنند به دنبال ارائه تسهیلات هستند .

پروین پور افزود : در شهری مانند تهران الگوی توزیع مالکیت بسیار ناعادلانه است به شکلی که بسیاری از افراد در جامعه یک واحد مسکونی ندارند اما برخی دارای هزار واحد مسکونی هستند .

این کارشناس حوزه مسکن گفت : ما با تسهیلات دهی مخالف نیستیم اما باید ابتدا قیمت ها متعادل شود بعد تسهیلات پرداخت شود زیرا ارائه تسهیلات به شکل غیر اصولی خود باعث افزایش قیمت مسکن می شود .

در ادامه لاهوتی نماینده مجلس در ارتباط تلفنی با برنامه گفت : امکان کاهش قیمت زمین یا مسکن وجود ندارد بلکه باید قیمت اصلاح شود .

وی افزود : در برخی از کشورها 70 تا 80 درصد ارزش مسکن به شکل تسهیلات به خریدار پرداخت می شود .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود : ما نمی توانیم نیاز 800 هزار واحدی زوج های جوان را به مسکن نادیده بگیریم و به دنبال کاهش قیمت زمین باشیم برای خروج از رکود تورم را باید مدیریت کرد اما به هر شکل مقداری تورم تحمیل می شود .

پروین پور در پاسخ لاهوتی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت : اگر در کشوری تسهیلات پرداخت می شود باید شرایط آن کشور را بررسی کرد زیرا در نظر گرفتن یک نسخه برای دو بیمار می تواند در مورد یکی شفا بخش و در مورد دیگری مضر باشد .

وی در ادامه با اشاره به سیاست های اتخاذ شده برای خروج صنعت خودرو از رکود نیز گفت : این صنعت نیز وضع مشابهی با حوزه مسکن دارد .

پروین پور افزود : با اینکه تسهیلاتی ارائه شد تا صنعت خودرو از رکود خارج شود اما اعتراض به ناکارآمدیها  در این حوزه ادامه دارد و سیاست های در نظر گرفته شده مسکنی بیش نیست .

وی گفت : دو شرکت بزرگ خودرو سازی حدود 5 میلیون تومان بابت ناکارآمدی که در زمینه تامین نقدینگی داشتند بیشتر از مشتریان می گیرند .

عضو کمیسیون عمران مجلس نیز در ادامه افزود : 14 درصد اشتغال کشور را مسکن به خود اختصاص داده و با توجه به رکود موجود باید چاره اندیشی صورت گیرد .

وی گفت : در حال حاضر ما یک تا یک ونیم میلیون واحد مسکونی در کشور نیاز داریم اما تولید ما 700 تا 750 هزار واحد می باشد .

لاهوتی افزود : هر دولتی در هر دوره ای یک نسخه برای تامین مسکن افراد دهک پایین جامعه پیچید در دولت آقای هاشمی زمین واگذار شد ، در دولت آقای خاتمی طرح اجاره به شرط تملیک مطرح شد ودر دولت آقای احمدی نژاد طرح مسکن مهر به اجرا درآمد و رویکرد همه دولتها به نوعی تامین زمین برای ساخت وساز بود .

وی با دفاع از طرح ارائه تسهیلات برای خارج شدن بازار مسکن از رکود افزود : بانک مرکزی باید برای ارائه تسهیلات برنامه ریزی و سیاست کارشناسی شده ای داشته باشد .

وی گفت : ما در طرح بانکها برای ارائه تسهیلات می بینیم  فردی که قرار است در شهری مانند تهران قرار است مسکن تهیه کند 80 میلیون تومان وام دریافت می کند و فردی در شهر کوچکی قرار است واحد مسکونی بخرد نیز همین مبلغ را دریافت می کند و شاید این مقدار تسهیلات در شهرهای کوچک صد درصد ارزش مسکن اما در شهرهای بزرگ بخش اندکی از قیمت مسکن است.
____________________________


چرا به دنبال زیستگاه های بکر و دست نخورده هستیم ؟ پاسخ ساده است ، چون نمی خواهیم دست نابودگر آدم ها را ببینیم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

برای مهر ورزیدن در زندگی ، به دنبال بهترین زمان مباش ، خود باش و روانت را جاری کن .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

برخی به "ارد" می گویند دارا هستیم اما باز هم از زندگی لذت نمی بریم ؟ به آنها می گویم : به دیگران مهربانی کنید و ادب را بکار گیرید تا آنها شما را سرشار از واژه های زیبا کنند . بخش بزرگی از خوشبختی ما در کام و دهان دیگران در بند است ، آنها را با خوبی و نیکی ، آزاد و رها کنیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

بریدن پیوندی پاک ، فرو ریزی دهشتناکی است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

بزرگترین چاله زندگی زیاده خواه ، پذیرفتن کاریست که در توانش نیست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

بزرگترین گمشده های ما در زندگی ، نزدیکترین ها به ما هستند .  حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

بزرگداشت ، بخشش بی ریای مهر است ، مهری که با آن می توان بوی بهار را همیشه همراه داشت .  حکیم ارد بزرگ (جملات ناب , سخنان ناب)

بزرگداشت آدمیان ، شکوفایی فرهنگ را در پی دارد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

هم آوایی و هم آهنگی بین نام فرزندان خوب است، اما این بهانه ای برای گزینش یک نام بد، برای فرزند تازه ما نیست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

همای بخت بر شانه ات نخواهد نشست ، مگر آنکه شانه ای به گستره و پهنای کوهستان داشته باشی .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

خودخواه ترین آدمیان ، در کوهستان ، دوستی و مهر را ، با جان و دل پذیرا می شوند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

دارایی یک کشور ، تنها در بانک ها نیست ، گونه های گیاهی و جانوری ، دارایی بسیار با ارزشتری است . حکیم ارد بزرگ (کتاب سرخ)

در کوهستان ، ارزش دستان مهرآمیز آدمیان را ، براستی می توان فهمید . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

آدمها را آنگونه بخواهیم که هستند ، نه آنگونه که می خواهیم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

آدمهای کوچک در کوچه و خیابان با صدایی بلند قهقه می زنند و فریاد می کشند. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

آدمیان با یکدیگر یکی نیستند ، زنان و مردان ، هر یک بگونه ایی می اندیشند ، یکی دانستن آدمیان درست نیست . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)

دختر مهربان ، خوشبختی بی پایان پدر و مادر است.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

دخترها نیز می توانند خواستگاری کنند . حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

آدمیان ترسو و ناکارآمد ، خود را در دنیای صوفیانه ، پیروز می بینند .  حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

آدمیان خونریز ، از همه ترسوتر هستند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

کسی که هنگام انتخاب همسر ، یکه تازی می کند و سخن ریش سپیدان را به هیچ می گیرد ، بارها و بارها با اشک ، رخش را خواهد شست .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


سخنان بزرگان ، جواهرات با ارزش درون سخنرانی ها است . حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف معاصر)

بدکار ، نخستین و آخرین مردار کردار خویش است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

بدگویی ، رسوایی در پی دارد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

از روستاها تا شهرها ، همه جا ، نیاز به وجود "سازمان های مردم نهاد زیست محیطی" هست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

دشمنان و نابودگران جنگلها را ، باید به سرزمینهای خشک و گرم فرستاد . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

دگرگونی ، پایکوبی زمین است ، برای پویش و زندگی . حکیم ارد بزرگ (متفکر ایرانی)

بخشاینده ترین آدمیان آنانی هستند که تخم امید را در دل نا امیدان میکارند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

بخشش ، اندازه فر و شکوه آدمی را نشان می دهد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

آدم بزرگ، مهربان و با گذشت است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

تنها کسی که دلیل خواری همیشگی ما می شود ، خود ما هستیم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

تنها مبارزه با ناراستی ها ، به ما ارزش می دهد ، وارون بر این ، همزیستی با تباهی ، سرافکندگی در پی دارد. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

چه بسیار آدمیان نادانی که مهربانی شایستگان را ، بر نمی تابند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

سیاستمدار نیکخو ، سرایشگر آزادی و آزادیخواهی است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

خودت را بشناس و به آن ببال .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

اگر برای رسیدن به آرزوهای خویش ، زور گویی پیشه کنیم ، پس از چندی ، کسانی را در برابرمان خواهیم دید ، که دیگر زورمان به آنها نمی رسد .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

تن پوشی زیباتر از سرشت و گفتار نیکو ، سراغ ندارم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

سیاستمداران ، برای آنکه همواره منتخب مردم باشند ، باید با بسامدها و امواج خواست های آنان ، هماهنگ شوند . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher

پیوندها